Betonová dlažba


Betonové dlaždice představují velmi moderní produkt, který si díky svým výjimečným parametrům i obrovské variabilitě získává stále více příznivců. Betonová dlažba v sobě totiž spojuje ty nejlepší vlastnosti špičkové výrobní technologie s neuvěřitelně širokou paletou vzhledů, povrchů a dalších estetických hledisek. Výsledkem je produkt, který má univerzální použití a přitom umožňuje naplno projevit individualitu svého majitele.

Cesta ke špičkové betonové dlažbě vede přes použití moderních materiálů a technologií jejich zpracování. Výroba betonových dlaždic se výrazně liší od toho, co laická veřejnost považuje za „betonáž“. Výkonné stroje kombinují vibrace s přesně dávkovanou úrovní tlaku, která zajistí, že výsledná dlažba dosáhne požadovaných parametrů zejména v požadované pevnosti. Matrice s povrchovou strukturou se postará o výsledný vzhled dlažby a tak není problém dosáhnout mnoha typů a barev povrchů vysoké kvality.

I samotný beton, který je na dlaždice použit, vychází z laboratoří jednotlivých výrobců a umožňuje vytvářet produkty s fyzikálními parametry, které je předurčují ke každodenní zátěži a garantují jejich celoroční odolnost. Díky tomu jsou prakticky všechny betonové dlaždice dokonale mrazuvzdorné, odolávají posypovým solím a netrpí žádnými deformacemi.

HORKA stavební nabízí širokou paletu betonové dlažby, která umožňuje stavebníkům vybrat přesně takový produkt, který odpovídá jejich požadavkům na funkčnost i rozpočtu. Zámkové dlažby patří k nejklasičtějším produktům, jejichž výhodou je dostupnost, rychlost pokládky a celková snadnost manipulace. Naproti tomu velkoplošná dlažba reprezentuje kvalitativně a především esteticky a funkčně vyšší stupeň technologie, jež dovoluje dosáhnout obdivuhodných výsledků. K řešení parkovacích ploch a dalších prostor, jež kombinují pohyb vozidel se zelení, jsou určené speciální zatravňovací dlaždice. A konečně unikátním produktem, jež dokládá vysokou technologickou s především designovou úroveň betonové dlažby, jsou betonové „dřevěné dlažby“.

V HORKA stavební máme mnohaletou zkušenost s výběrem i pokládkou všech variant dlažeb na mnoha typech povrchů. Pokud potřebujete poradit s volbou té nejlepší dlažby pro vás, či si potřebujete ověřit ceny, neváhejte a zavolejte nám či napište.