SORTIMENT

Našim klientům se vždy snažíme poskytovat maximální péči, kterou zrovna potřebují a požadují. Ctíme Vaše představy a potřeby. Snažíme se vždy, aby od prvního kontaktu přes realizaci zakázky po následný servis péče odpovídala požadovaným kvalitám. 

VÍCE NEŽ JEN PRODEJ

Prodej produktů je jednou z oblastí, ve které Vám můžeme nabídnout naše kvalitní a lety ověřené služby. Věříme, že právě komplexnost nabízených služeb a naše zkušenosti přesahují roli standardního prodejce. 

dodavatelé dlažeb

Godelmann

GODELMANN vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní betonové produkty pro tvorbu silnic, krajin a zahrad. Náš kompletní sortiment nastavuje laťku z hlediska funkčnosti, designu a programové šíře.

Z řemeslné tradice vzešel vysoký nárok, který je dnes stejně důležitý jako při zakládání závodu před více než 70 lety. Odpovědný vztah se spolupracovníky, dodavateli a našimi zákazníky je pro nás samozřejmostí a od toho se odvíjí náše každodenní činnost. Inovace, technika a design na nejvyšší úrovni.

Wienerberger

Vaše terasa a zahrada jsou rozšířeným obytným prostorem, který vás zve k odpočinku v uvolněné atmosféře, ať již při posezení s přáteli a rodinou nebo k načerpání nových sil. Jako tvůrci vnějšího prostředí vás při realizaci velmi rádi podpoříme, ať se již hodláte pustit do zcela nového projektu nebo pouze do rekonstrukce vaší současné zahrady.

Prohlédněte si kompletní nabídku produktů Semmelrock a Penter a nechte se inspirovat našimi produkty, našimi dlaždicemi, zdmi, ploty, schody, příslušenstvím a dalšími produkty, které jsou určené pro vaše zahrady, terasy, vchody do domů, příjezdové cesty, vstupní části, zídky, ploty a další venkovní prvky.

DITON

Společnost DITON vyrábí kvalitní zámkovou, betonovou, zatravňovací, či jinou venkovní dlažbu, na terasu a zahradu. U všech produktů společnost nabízím moderní design 21. století, díky kterému se stane vaše bydlení unikátním.

V nabídce najdete dále moderní betonové ploty, zdi a opěrné stěny. V neposlední řadě v nabídce této společnosti najdete také mobiliář a technické prvky, které pomáhají vytvořit důstojné a komfortní podmínky pro život a příjemné chvíle.

Lavičky, stoly, sedáky, truhlíky či květináče, vyvýšené záhony a mnoho dalších prvků, které zkrášlí Váš společný prostor.

Presbeton

Dlažby PRESBETON® vyrábíme v pestré paletě barev a atraktivních i praktických povrchů. Betonové dlažby jsou určeny k použití na náměstí, chodníky, do zahrad, k bazénům, na terasy, před garáž apod. Stačí si dobře vybrat z naší pestré nabídky. Inspirujte se využitím v různých lokalitách díky fotografiím v záložce realizací ke každé venkovní dlažbě.

Cs Beton

Společnost CS BETON vyrábí betonovou dlažbu v několika řadách. Najdete zde řady:

Exclusive, která se skvěle hodí do designových realizací s maximálním požadavkem na estetiku. 

Velkoplošné dlažby, které najdou své místo nejen v rámci staveb občanské vybavenosti, ale také v rámci rodinných domů. 

Economy – dlažby, které se nejvíce hodí pro stavby občanské vybavenosti či parkoviště.

Kámen Bohemia

Kamenné dlažby mají výjimečné vlastnosti a při jejich správné volbě pro konkrétní použití mnohonásobně překonávají jakýkoli umělý materiál a to často nejen vzhledem ale i cenou.

 

Kamenná dlažba je velmi vhodná všude tam, kde chceme dosáhnout kvalitního povrchu s využitím co největšího estetického dojmu. Právě kamennou dlažbu můžeme bez obav použít jak vnější dlažbu (dlažba do altánku, zahrady, kolem domu) tak i vnitřní dlažbu. Pokud je tedy kamenná dlažba vhodná téměř do všech možných prostor, pak k ní můžeme přistoupit jako k vhodnému materiálu.

ROMEX

Společnost ROMEX® zaručuje nejvyšší kvalitu výrobků díky více než 25 letům vlastní výroby:

 • Výzkum a vývoj
 • výroby v našem výrobním závodě
 • komplexní systém řízení kvality

Nabízíme širokou škálu různých spárovacích malt pro dlažbu, které vyhovují různým potřebám všech typů spár. Různé výrobky jsou vhodné pro přírodní a betonové kameny i pro slinuté kameny.

NAKA

Konstrukce obrubníku je navržena tak, aby po instalaci nijak nenarušoval ráz zahrady. Obrubník se instaluje do
výšky povrchu terénu. Umožňuje tak téměř neviditelně oddělit jakékoli povrchy. Je-li jednou z oddělovaných ploch trávník, uložíme neviditelný obrubník konstrukční částí směrem do trávníku.

Trávník kořenovým systémem obrubník po čase ještě lépe upevní. V případě, že budeme používat geotextilní folii, umístíme obrubníky opačně (konstrukční částí do záhonu) a pomocí hřebu folii přichytíme.

PROBST

Naše stroje a nářadí usnadňují život všem kdo pracují s dlažbou, dlažebními kostkami, kamenem, potrubím, skružemi. Díky mnoho inovacím jsme se stali světovou jedničkou na trhu v oblasti manipulační a pokládací techniky.

TOPTERAMO

Jsme ryze česká společnost, která se specializuje na výrobu plošné betonové dlažby a suchých stavebních hmot. Sídlíme v obci Vápenná v okrese Jeseník a svým výrobním programem navazujeme na místní tradici starší než padesát let. Pod názvem TopTeramo společnost funguje od roku 2007.

Naše výrobky jsou známé vysokou kvalitou a jedinečným vzhledem, který se výrazně liší od běžné produkce na trhu.

KERAMIKA SOUKUP

Za vznikem a úspěchem i těch největších firem a nejznámějších značek často může stát obyčejná souhra náhod a také touha dělat věci jednoduše tak, jak se má – poctivě, s pokorou a úctou k řemeslu i zákazníkům.

V KERAMIKA SOUKUP věříme, že jedině na těchto principech může stát společnost, ke které se zákazníci budou rádi a s důvěrou opakovaně vracet.

Graspointner

Naším cílem je, se stát nejlepším výrobcem odvodňovacích systémů a nabídnout našim zákazníkům nejvyšší kvalitu i absolutní dodržování termínů.

Stavíme na desetiletých zkušenostech a obsáhlém Know-how standardních řešení,jakož i na individuálním a specifickém přístupu k zákazníkovi.

 

KONTAKT

 

"Napište nám! Snadný první kontakt, ze kterého se zpravidla rozvine pevné partnerství, ve kterém Vám dokážeme poradit, pomoci, uspokojit Vaše potřeby a následně počovat o náš vztah. Věříme, že první kontaktem to jen začíná a že náš přístup, kdy nejste pouhým zákazníkem z mnoha, posunete svůj projekt na úplně novoou úroveň. "

  adresa
  Dobročovická 2042, 250 82 Úvaly
  telefon
  +420 775 216 094