SLUŽBY

Našim klientům se vždy snažíme poskytovat maximální péči, kterou zrovna potřebují a požadují. Ctíme Vaše představy a potřeby. Snažíme se vždy, aby od prvního kontaktu přes realizaci zakázky po následný servis péče odpovídala požadovaným kvalitám. 

VÍCE NEŽ JEN PRODEJ

Prodej produktů je jednou z oblastí, ve které Vám můžeme nabídnout naše kvalitní a lety ověřené služby. Věříme, že právě komplexnost nabízených služeb a naše zkušenosti přesahují roli standardního prodejce. 

VĚŘÍME, ŽE KVALITA A KOMPLEXNOST NAŠICH SLUŽEB VÁM USNADNÍ KAŽDOU FÁZI  VAŠÍ VÝSTAVBY ČI REKONSTRUKCE.

Pomoc při výběru

Každému zákazníkovi nabízíme individuální péči a komplexní pohled, jehož záměrem je poskytnout službu a produkt perfektně zapadající do stavebního záměru. Přijeďte se o tom osobně přesvědčit na jednu z největších výstavních ploch venkovních dlažeb v ČR.

Realizace

Naše firma má za sebou již více než 20 let zkušeností, díky tomu jsme Vám schopni poskytnout profesionální služby v plnění vašich představ a požadavků.

Doprava

Pro vámi vybrané zboží jsme schopni zajistit individuální dopravu, ať už se jedná o menší či velké projekty.

Půjčovna nářadí

Pokud se rozhodnete svůj projekt realizovat sami, máte možnost si u nás půjčit nářadí a techniku, mimo jiné i vakuová zvedací zařízení na pokládku velkoplošné dlažby.

KONTAKT

 

"Napište nám! Snadný první kontakt, ze kterého se zpravidla rozvine pevné partnerství, ve kterém Vám dokážeme poradit, pomoci, uspokojit Vaše potřeby a následně počovat o náš vztah. Věříme, že první kontaktem to jen začíná a že náš přístup, kdy nejste pouhým zákazníkem z mnoha, posunete svůj projekt na úplně novoou úroveň. "

    adresa
    Dobročovická 2042, 250 82 Úvaly
    telefon
    +420 775 216 094