REALIZACE

Naše firma má za sebou již více než 20 let zkušeností, díky tomu jsme Vám schopni poskytnout profesionální služby v plnění vašich představ a požadavků. Zabýváme se především pokládkou dlažeb, zejména velkoformátových.

Uvažujete-li o realizace nové příjezdové cesty, chodníku, terasy, venkovního schodiště či opěrné zdi, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.

STAVEBNÍ ČINNOST

Stavební divize společnosti HORKA stavební se už téměř 10 let zaměřuje na konkrétní segmenty ze stavebnictví, v nichž poskytuje zákazníkům špičkovou kvalitu výsledků. O její profesionalitě se mohly přesvědčit desítky klientů z řad soukromých investorů, velkých zákazníků i obcí, pro které byly realizovány projekty odlišné svým zaměřením i objemem.

Kvalitní postupy a moderní materiály

Základem přístupu je naše sázka na kvalitu, která vychází nejen z přísných pravidel dodržovaných zaměstnanci společnosti, pečlivé kontroly díla a vynikajícího provedení jednotlivých staveb, ale současně také využívá při stavbách velmi moderní technologie, postupy a materiály. Vedle samotné realizace je však pečlivě vnímán i možný dopad stavební činnosti na okolí. Velká pozornost je proto věnována dostatečné ochraně například sousedících travnatých ploch, příjezdových komunikací a dalších prvků, které by necitlivou stavební činností mohly být poškozeny.

Rozumíme komplexnosti stavby

Ve společnosti HORKA stavební chápeme stavby jako komplexní díla, u nichž je samotný přesun hmoty po staveništi na cílové místo pouze jednou z mnoha součástí složitého procesu. Vedle něj je však třeba velkou pozornost věnovat také dodržování stavební dokumentace a postupů, kterou zajišťuje kvalifikovaný stavební dozor,  a samozřejmě mít dobře připravení veškeré podklady pro stavbu v rámci inženýrské činnosti. Všechny tyto komponenty jsou naši profesionálové připraveni sladit a zrealizovat v kvalitě, která vás přesvědčí o správnosti vaší volby.

 


NENAŠLI JSTE CO JSTE HLEDALI ?

RYCHLÝ KONTAKT

Dobročovická č.p. 2042
(vjezd ul. U Obory)
250 82 Úvaly

Česká republika

SLEDUJTE NÁS NA SÍTÍCH

   

NEVÍTE SI RADY?

Kontaktujte naše zákaznické centrum