Neviditelné obrubníky


neviditelny obrubnik Vedle klasických betonových obrubníků nově nabízíme i moderní „neviditelné“ obrubníky z plastu. Jejich hlavní schopností je čistě, jednoduše a levně oddělovat jednotlivé plochy na zahradách. Samotné segmenty obrubníků váží do 1 kilogramu, což zjednodušuje manipulaci i instalaci a odolný plast zaručuje dlouhou životnost i schopnost vzdorovat povětrnostním vlivům a vlhkosti.

Mimo neviditelných obrubníků nabízíme i klasické betonové obrubníky.

Plastové neviditelné obrubníky existující betonové varianty skvěle doplňují. Hodí se všude tam, kde je rozhodující rychlá, snadná a čistá montáž s velmi jednoduchým kotvením do okolní zeminy. Obrovskou výhodou je snadná tvarovatelnost, která umožňuje vytvářet přesně takový ráz s tvar oddělení ploch, jaký vyhovuje vašemu pojetí zahrady.

Mimo původního stavebního a krajinářského účelu přinášejí neviditelné obrubníky ještě jednu významnou výhodu – lze jejich prostřednictvím snadno vést rozvody vody či elektřiny, které jsou tak velmi dobře chráněny proti nehodám a často logicky kopírují cesty či okraje ploch.

Díky tomu, že jde o velmi snadno transportovatelný produkt, není problém jej zaslat na dobírku, přímo na vaši adresu. V každém případě neváhejte se s námi spojit pro konzultaci jeho nejlepšího použití či k rozhodnutí, zda obrubník raději klasický betonový nebo neviditelný plastový.

Zaujaly vás obrubníky neviditelné.? Kontaktujte nás a rádi vám na ně připravíme nabídku.

Ceny na dotaz

 

leták - neviditelný obrubník (1,11Mb)