Komponenty pro gabionové zdi


komponenty gabiony

Gabionové sítě a spojovací prvky

Kromě zakázkové stavby kompletních gabionových zdí (gabionů) dodáváme také součásti, které jsou třeba pro jejich stavbu vlastními silami. Složitější variantou, která vám však umožní mít tvar výsledné stavby plně pod kontrolou, je nákup samostatných gabionových sítí, nabízených s okatostí 100×100 mm či 100×50 mm. Obě dvě sítě jsou v rozměrech dílců 3100×2100 mm. Na pohledovou stranu gabionu doporučujeme užít síť 100×50 mm, na zbývající strany pak 100×100 mm. Sítě jsou vyrobeny z drátu FeZnAl s úpravou Galfan, která zaručuje delší životnost drátu resp. sítě.

Ze sítí si zákazník sám vyrábí koše, které se následně spojují prostřednictvím vázacích spirál, vázacích spon a vázacího pozinkovaného drátu. Tyto komponenty pro vlastní výrobu i stavbu gabionů máme pro vás k dispozici za atraktivní ceny a co je nejdůležitější všechny jsou trvale skladem!

Ceník gabinových sítí a příslušenství zašleme na vyžádání

 

Zakázkové gabionové koše pro rychlou montáž

Druhou možností je pak koupě kompletních předem svařených gabionových košů. Ty jsou dostupné v mnoha rozměrech a jejich okatost je 50×50 mm, 50×100 mm či 100×100 mm. Koše jsou svařovány z drátů o průměru 4 nebo 5 mm. Právě kombinace těchto výrobních parametrů a samozřejmě rozměry košů určují výslednou cenu produktu.

Výhodou předem připravených košů je pochopitelně rychlost a tím i cena montáže takového koše. Stačí pečlivě používat spojovací prvky, které zajistí pevný tvar koše během montáže i po naplnění kamenivem. Tyto koše jsou vyráběny na zakázku, přesně podle potřeby konkrétního umístění, rozměru a funkce gabionu.

Zaujaly vás komponenty pro gabionové zdiKontaktujte nás a rádi vám na ně připravíme nabídku.

Okrasné zahradní prvky, které zvládne postavit každý kutil.

gabionove komponenty