Čistící doplňky

Ať už se bavíme o stavbách občanské vybavenosti, firemních prostorech či rodinných domech je dlažba velmi namáhaným prvkem, který vyžaduje péči. Věříme, že v naší nabídce naleznete produkty, které Vám pomohou při komplexní péči o Vaši dlažbu, kamenné a betonové povrchy. 

Steinschutz neutral

Impregnace odpuzující vodu, olej a nečistoty k ochraně betonových prvků před znečištěním. Vysoce koncentrované účinné látky vnikají hluboko do povrchu a vytvářejí v kapilárních pórech prodyšný neviditelný film, který zamezuje vniknutí vlhkosti, olejů, mastnoty a agresivních znečištění.

Mechy, řasy a plísně už nenajdou úrodnou půdu. Znečištění stříkanci od mastnoty a oleje, mokrého listí, skvrny od ovoce, kávy, červeného vína atd. se nechají zřetelně lépe odstranit.

Steinschutz perfekt

Impregnace odpuzující vodu, olej a nečistoty k ochraně betonových prvků před znečištěním s efektem zvýraznění barvy. Vysoce koncentrované účinné látky vnikají hluboko do povrchu a vytvářejí v kapilárních pórech prodyšný neviditelný film, který zamezuje vniknutí vlhkosti, olejů, mastnoty a agresivních znečištění.

Mechy, řasy a plísně už nenajdou úrodnou půdu. Znečištění stříkanci od mastnoty a oleje, mokrého listí, skvrny od ovoce, kávy, červeného vína atd. se nechají zřetelně lépe odstranit. Dodatečně dojde k optickému zušlechtění povrchu díky zvýraznění barvy, barevný odstín a struktura betonového prvku získají svou působivost.

DUROSAVE® Odstraňovač škrábanců

Velmi vydatná politura k odstranění lehkých a hlubokých škrábanců na površích povrstvených DUROSAVE® EXTRA. Díky chemickému navázání účinných látek z politury DUROSAVE® EXTRA na nastávající povrstvení dojde k trvalé a pevné opravě malých poškození.

Steinschutz Pflegereiniger

Čistící prostředek na beton

 

Povrchově aktivní čisticí koncentrát k čištění a ochranné péči terasových dlaždic. Působí intenzivně a zanechává vysokomolekulární ochranné substance, které se při přílišném použití odbourají a obnoví. Toto spolehlivě chrání před vrstvením a opětovným znečištěním.

Odstraňovač znečištění od cementu a výkvět

Do hloubky působící speciální čistič k rychlému a šetrnému odstranění od jemných cementových nečistot, vápenných povlaků a obecných nečistot. Protože receptura neobsahuje kyselinu, jedná se o obzvlášť šetrný způsob čištění. Tento odstraňovač znečištění je vhodný také pro broušené dlaždice a neopracované povrchy z SZB.

 

Silně čistící koncentrát

Extra silný samostatně působící koncentrát na bezezbytkové odstranění silných materiálních nánosů. Vysoce účinný proti výkvětům, zbytkům betonu a malty, cementovým a ztvrdlým nečistotám U broušených betonových prvků nebo u neopracovaných SZB povrchů může dojít ke zdrsnění.

Odstraňovač zelených povlaků

Do hloubky působící speciální čistič k odstranění řas, lišejníků, plísní, mechů a všech druhů nežádoucího růstu rostlin se samostatným dlouhotrvajícím účinkem. Tato vysoce koncentrovaná receptura, která neobsahuje kyselinu a chlor zaručuje maximální účintek při nejvyšší opatrnosti k materiálu. Odstraňovač zelených povlaků proniká hluboko do povrchu a chrání až jeden rok před novým znečištěním.

Čistič s bělícím účinkem

Intenzivně působící čistič bez obsahu kyseliny na bázi aktivního chlóru k odstranění tmavých rostlinných znečištění nebo zbarvení, např. zeminou, listím, dřevem nebo kyselinou tříslovou. Světlých a čistých ploch se docílí bez časové a fyzické náročnosti. Navíc může být po dobu několika měsíců omezeno nové znečištění.

Odstraňovač rezavých skvrn

Odstraňovač bez obsahu kyseliny k šetrnému a spolehlivému odstranění dokonce i hlubokých usazenin rzi, které vznikly např. skrze hnojiva s obsahem kovů, od zahradního nábytku, oděrem kovových přístrojů a nářadí nebo od parkujících vozidel. Odstraňovač rezavých skvrn převede nerozpustný rez do vodou ředitelné formy, kterou lze snadno opláchnout.

Odstraňovač olejových skvrn

Speciální produkt k rychlému a snadnému odstranění silných skvrn od oleje, tuku a vosku na betonu, přírodním kameni atd. Samočinné působení přípravku ušetří nepříjemné drhnutí nebo kartáčování. Nepoškozuje betonový povrch, protože neobsahuje kyselinu ani louh. Vhodné také pro leštěné povrchy.

Čistič s bělícím účinkem

Intenzivně působící čistič bez obsahu kyseliny na bázi aktivního chlóru k odstranění tmavých rostlinných znečištění nebo zbarvení, např. zeminou, listím, dřevem nebo kyselinou tříslovou. Světlých a čistých ploch se docílí bez časové a fyzické náročnosti. Navíc může být po dobu několika měsíců omezeno nové znečištění.

Odstraňovač lišejníků

Speciální produkt pro odstranění extrémně odolných porostů lišejníků všeho druhu účinkuje velmi intenzivně a rychle. Použití pro různé betonové plochy. Vhodný pro příjezdové cesty, terasy, zdi atd.

KONTAKT

 

"Napište nám! Snadný první kontakt, ze kterého se zpravidla rozvine pevné partnerství, ve kterém Vám dokážeme poradit, pomoci, uspokojit Vaše potřeby a následně počovat o náš vztah. Věříme, že první kontaktem to jen začíná a že náš přístup, kdy nejste pouhým zákazníkem z mnoha, posunete svůj projekt na úplně novoou úroveň. "

    adresa
    Dobročovická 2042, 250 82 Úvaly
    telefon
    +420 775 216 094