DLAŽBA

Nabízíme velmi široký sortiment dlažeb. Značnou část z námi nabízených produktů si můžete prohlédnout přímo na našem showroomu. Nabízíme zboží ověřených výrobců, u kterých známe kvalitu. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem dlažby podle vzhledu, materiálu či způsobu používání. Těšíme se na Váš kontakt a věříme, že tu správnou dlažbu najdete právě u nás.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Pro naše zákazníky jsme vytvořili showroom, kde si můžete prohlédnout celou řadu dlažeb všech materiálů, vlastností i způsobů užití. Stačí si vybrat, po toužíte. 

DLAŽBA VELKOPLOŠNÁ BETONOVÁ

Hlavní výhodou velkoplošné dlažby je především její estetická kvalita. Díky použití větších elementů je výsledný dojem z vydlážděného povrchu mnohem celistvější a intenzivnější, díky čemuž mohou vyniknout i jemnější tvarové a barevné charakteristiky materiálu.

Velkoplošná dlažba se užívá především v místech, kde je vydlážděná plocha větší a méně členitá, jako jsou veřejná prostranství, restaurační zahrádky, okolí domů, odpočinková zákoutí, terasy, zimní zahrady nebo chodníky. Výhodou je rozhodně rychlost a snadnost pokládky, odolnost proti mrazu a opotřebení, dlouhá životnost a také barevná, tvarová a dezénová variabilita.

Možnosti barevných provedení dovolují architektům vytvářet atraktivní prostory, které kombinují často barevně kontrastní elementy, zatímco je zachovaná celková struktura prostoru i typ povrchu. Navíc je díky mnoha barevným variantám možné snadno kombinovat například terasu s barevným laděním fasády domu a podtrhnout tak kompaktnost celé stavby.

DLAŽBA VODOPROPUSTNÁ

Vodopropustná dlažba (někdy též nazývána vegetační dlažba) je speciální varianta betonové dlažby, jejímž účelem je umožnit kombinaci zátěžové plochy a travního porostu. Kdykoliv tedy potřebujete mít k dispozici například funkční parkoviště, příjezdovou cestu či průjezd a nechcete přitom násilně přerušit travnatý povrch, je zatravňovací dlažba tím nejlepším řešením.

Správná volba konkrétního modelu zatravňovacích dílců umožňuje dosáhnout kýženého poměru mezi množstvím zpevněné (betonové) plochy a mezi množstvím zatravnění. Pro plochy, u nichž se očekává větší pohyb vozidel, je samozřejmě vhodné volit dílce s vyšší úrovní zpevnění a se zatravěním třeba jen 15%. Naopak pro příležitostná parkoviště  jsou ideální trávníkové kameny a mříže se zatravněním nad úrovní 50%, které poskytují ploše oporu, ale neruší významně celkový vzhled trávníku.

Také tato dlažba je dostupná v různých designových variantách. Je tedy jednoduché se rozhodnout mezi ekonomickou cestou s nízkými náklady nebo zvolit estetickou volbu, která zaručí, že příjezdová cesta či parkovací plocha perfektně zapadne do celkového návrhu vaší zahrady.

DLAŽBA ZÁMKOVÁ A SKLADEBNÁ

Betonová zámková dlažba je už mnoho let synonymem dlažby vůbec. Využití nachází při stavbě chodníků, vozovek, parkovišť, ale používají ji i drobní investoři kolem svých domků a na zahradách. Klasická červená a šedá „íčka“ a „obdélníky“ se staly nejpoužívanějšími formáty již v průběhu 90. let, ale dnešní nabídka je mnohem širší jak co do tvarů, tak i v jednotlivých barevných variantách.

Kvalitní pokládka dovoluje betonovou zámkovou dlažbu používat pro pohyb vozidel, jízdu cyklistů i pěší pohyb a to včetně možnosti snadné manipulace s nákupním košíkem či dětským kočárkem.

Jednotliví výrobci se liší nejen vyráběnými tvary, ale též povrchovou úpravou, volbou materiálů, barevným provedením a samozřejmě i cenou. Velmi rádi vám proto pomůžeme zvolit takové řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům i určení funkce dlažby.

DLAŽBA S DŘEVĚNÝM VZHLEDEM

Pokud vám učarovala textura dřevěné dlažby a hledáte do zahrady dlaždice s přírodním vzhledem, máme pro vás skvělé řešení. Moderní technologie totiž umožňuje vyrobit i dlaždice, které jsou k nerozeznání podobné dřevěným pražcům a dalším prvkům čistě přírodního původu.

Použití betonových designových dlaždic místo dřevěných špalků či starých pražců má celou řadu výhod. Beton má stálý vzhled i barevnost, je velmi odolný změnám počasí a co je nejdůležitější – vydrží velmi dlouho i bez chemikálií. Ty je však nezbytné používat v případě, že máte dlažbu z přírodního dřeva, které se svou odolností betonu ani nepřibližuje.

V případě starých pražců, které jsou velmi oblíbenou součástí zahrádek, je situace ještě o to komplikovanější, že byly v průběhu let služby v železničním svršku impregnovány celou řadou chemických látek, které se časem však ukazují jako velmi toxické. Naproti tomu betonové dlaždice s dřevěným vzhledem odolávají rozmarům počasí dlouhá léta díky volbě mnohem pevnějšího výrobního materiálu.

Betonové dlaždice s dřevěným vzhledem se vyrábějí v mnoha variantách, které můžete snadno kombinovat a směrově otáčet, čímž docílíte dojem naprosto nepravidelných dřevěných špalků, který je navíc podtržen naprosto realistickou texturou i barvou dřeva. Zaručujeme vám, že při osobním setkání s tímto typem dlažby budete překvapeni, co všechno je dnes možné moderními technologiemi a kvalitním výrobním procesem dosáhnout.

DLAŽBA KAMENNÁ

Kamenná dlažba poskytuje nejen jedinečný komfort, odolnost a funkčnost, ale také neobvyklý design a širokou škálu barev a tvarů.

Díky použití přírodního kamene bude okolí dokonale sladěné se zbytkem okolí domu či zahrady. Přírodní kameny mohou být tvrdé, mezi které zařazujeme žulu, rulu, čedič, a měkké, jako je vápenec, pískovec, travertin a podobně.

Tvrdé kameny jsou vzhledem ke své životnosti a odolnosti vůči klimatickým vlivům pro použití v exteriéru mnohem vhodnější.

 

DLAŽBA VELKOPLOŠNÁ KERAMICKÁ

Hlavní výhodou velkoplošné dlažby je především její estetická kvalita. Díky použití větších elementů je výsledný dojem z vydlážděného povrchu mnohem celistvější a intenzivnější, díky čemuž mohou vyniknout i jemnější tvarové a barevné charakteristiky materiálu.

Velkoplošná dlažba se užívá především v místech, kde je vydlážděná plocha větší a méně členitá, jako jsou veřejná prostranství, restaurační zahrádky, okolí domů, odpočinková zákoutí, terasy, zimní zahrady nebo chodníky. Výhodou je rozhodně rychlost a snadnost pokládky, odolnost proti mrazu a opotřebení, dlouhá životnost a také barevná, tvarová a dezénová variabilita.

Možnosti barevných provedení dovolují architektům vytvářet atraktivní prostory, které kombinují často barevně kontrastní elementy, zatímco je zachovaná celková struktura prostoru i typ povrchu. Navíc je díky mnoha barevným variantám možné snadno kombinovat například terasu s barevným laděním fasády domu a podtrhnout tak kompaktnost celé stavby.

dodavatelé dlažeb

Godelmann

GODELMANN vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní betonové produkty pro tvorbu silnic, krajin a zahrad. Náš kompletní sortiment nastavuje laťku z hlediska funkčnosti, designu a programové šíře.

Z řemeslné tradice vzešel vysoký nárok, který je dnes stejně důležitý jako při zakládání závodu před více než 70 lety. Odpovědný vztah se spolupracovníky, dodavateli a našimi zákazníky je pro nás samozřejmostí a od toho se odvíjí náše každodenní činnost. Inovace, technika a design na nejvyšší úrovni.

Wienerberger

Vaše terasa a zahrada jsou rozšířeným obytným prostorem, který vás zve k odpočinku v uvolněné atmosféře, ať již při posezení s přáteli a rodinou nebo k načerpání nových sil. Jako tvůrci vnějšího prostředí vás při realizaci velmi rádi podpoříme, ať se již hodláte pustit do zcela nového projektu nebo pouze do rekonstrukce vaší současné zahrady.

Prohlédněte si kompletní nabídku produktů Semmelrock a Penter a nechte se inspirovat našimi produkty, našimi dlaždicemi, zdmi, ploty, schody, příslušenstvím a dalšími produkty, které jsou určené pro vaše zahrady, terasy, vchody do domů, příjezdové cesty, vstupní části, zídky, ploty a další venkovní prvky.

DITON

Společnost DITON vyrábí kvalitní zámkovou, betonovou, zatravňovací, či jinou venkovní dlažbu, na terasu a zahradu. U všech produktů společnost nabízím moderní design 21. století, díky kterému se stane vaše bydlení unikátním.

V nabídce najdete dále moderní betonové ploty, zdi a opěrné stěny. V neposlední řadě v nabídce této společnosti najdete také mobiliář a technické prvky, které pomáhají vytvořit důstojné a komfortní podmínky pro život a příjemné chvíle.

Lavičky, stoly, sedáky, truhlíky či květináče, vyvýšené záhony a mnoho dalších prvků, které zkrášlí Váš společný prostor.

Presbeton

Dlažby PRESBETON® vyrábíme v pestré paletě barev a atraktivních i praktických povrchů. Betonové dlažby jsou určeny k použití na náměstí, chodníky, do zahrad, k bazénům, na terasy, před garáž apod. Stačí si dobře vybrat z naší pestré nabídky. Inspirujte se využitím v různých lokalitách díky fotografiím v záložce realizací ke každé venkovní dlažbě.

Cs Beton

Společnost CS BETON vyrábí betonovou dlažbu v několika řadách. Najdete zde řady:

Exclusive, která se skvěle hodí do designových realizací s maximálním požadavkem na estetiku. 

Velkoplošné dlažby, které najdou své místo nejen v rámci staveb občanské vybavenosti, ale také v rámci rodinných domů. 

Economy - dlažby, které se nejvíce hodí pro stavby občanské vybavenosti či parkoviště.

Kámen Bohemia

Kamenné dlažby mají výjimečné vlastnosti a při jejich správné volbě pro konkrétní použití mnohonásobně překonávají jakýkoli umělý materiál a to často nejen vzhledem ale i cenou.

 

Kamenná dlažba je velmi vhodná všude tam, kde chceme dosáhnout kvalitního povrchu s využitím co největšího estetického dojmu. Právě kamennou dlažbu můžeme bez obav použít jak vnější dlažbu (dlažba do altánku, zahrady, kolem domu) tak i vnitřní dlažbu. Pokud je tedy kamenná dlažba vhodná téměř do všech možných prostor, pak k ní můžeme přistoupit jako k vhodnému materiálu.

Kason Espinosa

Pomůžeme vám při výběru správné dlažby nebo jiného produktu. Nabízíme zpracování technických listů a architektonických návrhů. Zajistíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám domů. Máme speciální techniku a dostaneme se i na hůře přístupná místa. Realizujeme Vaše zakázky. Jsme specialistou v pokládce velkoformátových a atypických dlažeb. Nabízíme poradenství v oboru Hospodaření s dešťovou vodou.

Kason Espinosa

Pomůžeme vám při výběru správné dlažby nebo jiného produktu. Nabízíme zpracování technických listů a architektonických návrhů. Zajistíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám domů. Máme speciální techniku a dostaneme se i na hůře přístupná místa. Realizujeme Vaše zakázky. Jsme specialistou v pokládce velkoformátových a atypických dlažeb. Nabízíme poradenství v oboru Hospodaření s dešťovou vodou.

Kason Espinosa

Pomůžeme vám při výběru správné dlažby nebo jiného produktu. Nabízíme zpracování technických listů a architektonických návrhů. Zajistíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám domů. Máme speciální techniku a dostaneme se i na hůře přístupná místa. Realizujeme Vaše zakázky. Jsme specialistou v pokládce velkoformátových a atypických dlažeb. Nabízíme poradenství v oboru Hospodaření s dešťovou vodou.

KONTAKT

 

"Napište nám! Snadný první kontakt, ze kterého se zpravidla rozvine pevné partnerství, ve kterém Vám dokážeme poradit, pomoci, uspokojit Vaše potřeby a následně počovat o náš vztah. Věříme, že první kontaktem to jen začíná a že náš přístup, kdy nejste pouhým zákazníkem z mnoha, posunete svůj projekt na úplně novou úroveň. "

adresa
Dobročovická 2042, 250 82 Úvaly
telefon
+420 775 216 094
Email

stavebniny@horka-stavebni.cz