Betonové obrubníky


Betonové obrubníkyBetonové obrubníky slouží pro funkční oddělení povrchů venkovních ploch. Jejich úlohou je zakončit jednotlivé plochy, opticky vyjádřit přechod do jiné plochy a případně dosáhnout i oddělení bezpečnostního. Jednotlivé typy obrubníků jsou navrhovány tak, aby barevně i dezénově korespondovaly s použitou dlažbou a tak podtrhovaly celistvost dlážděných ploch.

Nabízíme obrubníky k mnoha účelům – jako chodníkové pro oddělení pochozí a pojezdové komunikace výškovým převýšením, záhonové ke zpevnění či oddělení vegetačních ploch a mnohé další typy. V dopravním stavitelství se hojně užívají obrubníky pro realizaci kruhových objezdů a k vytvoření zastávkových zálivů, kde se oceňuje jejich variabilita a snadné připojení k použité dlažbě.

Perfektní vzhled obrubníku není zaručen jen správnou volbou materiálu a kvalitní instalací, ale také využitím praktických obloukových a rohových prvků, které dovolují efektně zvládnout ukončení a přechody jednotlivých obrubníků.

Mimo betonových obrubníků nabízíme i neviditelné plastové a kovové  obrubníky, které se hodí všude tam, kde není třeba obrubníky ukazovat, ale chcete využít všech jejich výhod.

Zaujaly vás betonové obrubníkyKontaktujte nás a rádi vám na ně připravíme nabídku.